تبلیغات
نسیم انتظار - معمار اعظم فراماسونرها" و معاون ایرانی‌اش کیستند؟+ تصاویر

نسیم انتظار
 
اللهــــم عــــــجل لـــــــولیک الـــــفرج

موژان مجیدی، قائم‌مقام و دستیار ویژه لُرد “نورمن فاستر” (معمار اعظم فراماسونرهای جهان و عضو شورای راهبردی جایزه معماری بنیاد ضداسلامی آقاخان) است و با مدیریت پروژه‌های شرکت بین‌المللی فاستر، تلاش فراوانی برای پیشبرد اهداف شیطانی معماران ماسون در کشورهای مختلف دارد.

موژان مجیدی،معمار ایرانی تبار؛ وی قائم مقام نورمن فاستر است


نورمن فاستر،معمار مشهور بریتانیایی و فعالترین معمار فراماسونر

                     بقیه مطلب در ادامه

فراماسونری یکی از بحث برانگیزترین پدیده های قرون اخیر بوده است. این ویژگی به سبب ماهیت بسته و گرایش‌های صوفیانه سبب جلب توجه بسیاری از اشخاص شده است. جریان دین‌زدایی و فراماسونری، جریانی تدریجی است و همان گونه که طی‌کردن مراتب ماسونی یک امر تدریجی است و در قالب سیر صورت می‌گیرد. مکانیسم این جریان بدین‌گونه است که ابتدا عنوان می‌شود مراد از معمار بزرگ جهان، همان خداوند است، سپس اعلام آزادی مذهب در مرام ماسونی و ترویج تساهل در زمینه اعتقادات مذهبی، و مرحله بعد، ترویج نظریه اعتقاد به خداوند بدون اعتقاد به انبیاء و ادیان است که همزمان با آن، آیین مسخ‌شده یهودیت و مسیحیت نیز در بین اشخاص بهشکل غیرمستقیم و در قالب رمز و برخورد سمبلیک ترویج می‌شود. 
استناد به مذاهب تحریف‌شده، حرکتی زیرکانه است برای نفی تدریجی ادیان و سست‌نمودن پایه اعتقادات. در مرحله آخر، نوبت به اعتقاد به خداوند می‌رسد که با ارائه آرا و نظریاتی مغشوش در این زمینه، عباراتی نظیر طبیعت و انرژی جایگزین واژه مقدس خداوند می‌شود. البته حتی رسیدن به این مرحله نیز، که عملاً صورت می‌پذیرد، سبب نمی‌شود آنان در ملأ عام اعلام کفر و الحاد کنند. بدین ترتیب می‌بینیم که اساسی‌ترین وجه فرهنگی هر قوم که همان دین باشد در قدم اول مورد هجوم قرار می‌گیرد. برای روشن‌تر شدن این بحث، که اساس و پایه اول هجوم فرهنگی غرب به کشورهای اسلامی و دیگر کشورها می باشد، سیر دین زدایی را از اسناد و آراء فراماسونری پی می گیریم.
طبقه بندی: شیطان وفراماسون، 
برچسب ها: ماهیت فراماسون، فراماسون در ایران، فراماسونی، شیطان،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 تیر 1392 توسط بنده خدا