تبلیغات
نسیم انتظار - آرماگدون و تدارک برای جنگی بزرگ

نسیم انتظار
 
اللهــــم عــــــجل لـــــــولیک الـــــفرج
یکی از توطئه های بزرگ صهیونیسم برای مبارزه با اسلام، جذب خیل عظیم مسیحیان جهان بسوی خود می باشد .برای این منظور نظریه پردازان فریب کار صهیونیست با طرح نظریه ی آرماگدون جهان مسیحیت و یهودیت را برای مبارزه نهایی با مسلمانان جهان آماده می کنند.

گریس هال سل نویسنده ی كتاب تدارك جنگ بزرگ بر اساس پیشگویی هاى انبیاى بنى اسراییل ترویج تئورى نبرد آخرالزمان هارمجدون (Armageddon) را بر این اساس كه صهیونیستها نیروهاى حق مدار این جبهه هستند، اتحاد پنهانى میان اسراییل و مسیحیان دست راستى ایالات متحده مى داند كه آنها به منظور حمله به مسلمانان این توطئه را زمینه چینى كرده اند. او با شرکت در دو سفر مذهبی به رهبری جری فال ول کشیش جنگ طلب در سا های 1983 و 1985 به اسرائیل و به موازات ان گفت و گو با مقامات بلند پایه و موثر، شنیده ها و مشاهدات خود را به صورتی مستند در کتابش مطرح می کند.

او پرده از اسرار پنهانی و چگونگی شکل گیری شبکه ی وسیع و گسترده ای از سازمان های مسیحی افراطی طرفدار اسرائیل بر می دارد.


بالغ بر 250 سازمان و تشکل مسیحی که بیشتر انها در دهه ی 1980 به وجود امده اند در سرتاسر امریکا مشغول به فعالیت هستند. این سازمان های جنگ طلب خود را مشیت الهی گرایان می نامند و با تحریف و قرائت خاص آیات انجیل و گفته های پیامبران ، آشکارا گسترش جنگ و خونریزی را تبلیغ می کنند.[تصویر: JodaKonande1.gif]جنگ های آخرالزمان مسیحیان صهیونیست، در مجدو روی می دهد. در زمان های قدیم، مجدو شهر بسیار مهمی بود. این شهر در محل تقاطع دو جاده مهم استراتژیک نظامی و کاروان رو قرار داشت. جاده ماریس یعنی جاده باستانی ساحلی که مصر را از راه مجدو به دمشق و مشرق مربوط می ساخت، از این دره می گذشت، از این رو این محل همیشه میدان جنگ بوده است.

کلمه عبری «هار» یعنی کوه که با «مجدو»، «هارمجدو» را می سازد. واژه هارمجدون تنها یک بار در انجیل در کتاب مکاشفه یوحنا، باب شانزدهم، آیه 16 ثبت شده که چنین است: «و ایشان(مسیح)را به موضعی که آن را در عبرانی هارمجدون می خوانند، فرود می آورد». 
به عقیده مسیحیان صهیونیست در زمان این جنگ بزرگ جهانی، و هنگامی که مسیح بازگردد، همه بدکاران را به هلاکت خواهد رساند و درست کارانی که باقی خواهند ماند، اعم از نیکوکاران، چه یهودی و چه مسیحی، به درون سلطنت هزار ساله مسیح فراخوانده می شوند، و مسیح به عنوان پادشاه پادشاهان، مدت هزارسال در زمین حکمرانی خواهد کرد. مسیحیان صهیونیست عقیده دارند وقتی مسیح ظهور کند، مسیحیت و یهود دوباره با هم متحد خواهند شد.طبقه بندی: یهود و راز آرماگدون، 
برچسب ها: آرماگدون، راز آرماگدون، حقایقت صهیونیسم،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 تیر 1392 توسط سرباز ولایت