تبلیغات
نسیم انتظار - بوسه نوری زاد بر پای بهایی

نسیم انتظار
 
اللهــــم عــــــجل لـــــــولیک الـــــفرج
                                     
پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ محمد نوری زاد، با انتشار یادداشتی در سایت شخصی و صفحه فیسبوک خود زیر عنوان "بوسه بر پای یک بهایی کوچک" به حمایت از فرقه ضاله بهائیت پرداخته است.نوری زاد در نوشته خود از دیدار با بهائیان به تشیع حمله کرده و می نویسد: «“آرتین” یعنی همان پسرک چهارساله ی بهایی را نشاندم بر یک صندلی، و از جانب همه ی گردن فرازان شیعه، از او پوزش خواستم و بر پاهای کوچکش بوسه زدم. چشم در چشم او دوختم و با التماسی آمیخته به درد، از او خواستم که اگر می تواند به روی منِ شیعه آب دهان بیندازد و به صورتم سیلی بزند.»چهره ویژه آقای نوری زاد ( انقلابی دوآتشه دیروز و ضدانقلاب ترمز بریده امروز) موجب شده که حتی برخی عناصر اپوزیسیون نیز وی را نماد افراط و تفریط و عدم تعادل روحی بدانند، تا جایی که مصاحبه اخیر نوری زاد با بی بی سی و سیاه نمایی های وی علیه جمهوری اسلامی ایران و مرجعیت شیعه موجب تعجب عنایت فانی، مجری برنامه می شود؛ عنایت فانی خطاب به نوری زاد می پرسد:
شما که آدم باهوشی هستید، چطور در سال های متمادی که به نفع انقلاب می گفتید و می نوشتید، متوجه این حرف ها نشده اید؟!او دراین یادداشت در ضمن حمایت از بهاییان در توهین به مراجع عظام تقلید شیعه نوشته است: «من از همه ی مراجع شیعه فهیم تر و باتقواترم. از آقایان روحانی و خاتمی و هاشمی رفسنجانی و همه نمایندگان مجلس برترم. چرا؟ چون اطمینان دارم همه ی اینان در دل آرزو می کنند ایکاش جای من بودند [!]»

نوری زاد بعد از نشان دادن چهره خود و توهین به شیعه و مراجع  از آنچه "ایجاد محدودیت برای بهائیان در ایران" خوانده، ابراز نگرانی کرده است.

طبقه بندی: آیین بهائیت، 
برچسب ها: نوری زاد، بوسه بر پای کودک بهایی، نظرات نوری زاد، نوری زاد وبهاییت، نوری زاد وکودک بهایی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 مرداد 1392 توسط بنده خدا